Je to tu zase.

25. února 2014 v 20:09 | Milenne |  "...Má toho plné zuby!"
Nebudu nic vysvětlovat, více v celém článku.


Takže, abych vše uvedla na rovinu- jsem člověk, co rád jedná z očí do očí. A upřímně, štvete mě lidi.
1. Někdy Pořád mi připadá, že komentujete, jen když hodím koment k Vám na blog. Jasně vím, že neobíhám moc často, ale zkuste si každý den přijít ze školy, kecat s kamarádkami, učit se, dělat úkoly, psát kapitoly, psát knihu, číst a k tomu připočítejte běžné lidské potřeby. Je toho na mě moc a já jsem ráda za každý den, co je za mnou s myšlenkou, že to brzo končí. Takže, ptám se Vás, přiznejte se a odpovězte pravdivě- jak často chodíte na můj blog? Jasně, kdž vidím, že někdo dává článek jednou za týden, dva- neřeším to, je jasné že s obíháním to bude také tak. Ale když máte článek každý den?!? Upřímně, lidskou logiku nechápu...

2. Je mi jasné, že Vám se sestřičkou nemůžeme říkat, co máte dělat, ale Kur** co takhle trochu originality? Hele, lituji toho, že jsem sestřičku neposlechla...! Ona říkala, že jakmile dáme na blog videa z Animota, rozšíří se to jako požář. A měla pravdu. Hned ten den mi psala Camilla (Ta narozdíl od ostatních měla alespoň tu slušnost se zeptat, zda-li nám to nebude vadit.), tak jsem řekla ať si klidně trailer udělá, že nám to nevadí. To ještě šlo. (Opravdu nesnáším, když někdo kopíruje!) Ale poté, co jsem si přečetla tohle:
"Takže udělala jsem trailer k povídce Jsem uvězněná, popravdě se chci ale omluvit Milče a Claře Black, že to dělám ve stejném programu jako oni... Sice bych se neměla omlouvat, ale já už jsem prostě taková :D"
Těžko říci, co si o osůbce jménem Violett máme říct...Takhle zní jako někdo, kdo má nos jako Pinnocio- pěkně nahoru, myslí si o sobě bůhvíco a je rozmazlená až to bolí! Obě jsme kvůli ní měly zkaženou náladu, kdyby si alespoň odpustila ty své kecy, tak by to nevadilo. A dneska Ellnesa. Zrovna ke článku, kde si sestřička stěžovala na kopírování jí napsala:
"Claro (tuším, že tohle vysvětlovat nic netušící osůbce asi nebudeš mít náladu)vím, že Ti to může být naprosto ukradené, ale jak mohu vložit video z Animota na blog?"
Ehm...nemyslíte, že je to trochu kruté?!

3. Opravdu by mě zajímalo, zda-li se na tomto blogu najdou nějací věrní čtenáři. Protože nevím, připadá mi, že Vy chcete jenom abych já dělala reklamu VÁM. Takže, je tu někdo, kdo by mě chtěl vyvést z omylu?

Částečně se omlouvám některým lidem, ale toto píšu ve velkém vzteku na NĚKTERÉ BLOGERY, jinak ostatní jste z toho venku. :)

Milenne
P.S. Nemáme nic proti trailerům na ostatních blozích, ale my dvě jsme objevily Animoto. To si prostě nemůžete najít nějaký jiný program ve kterém byste to dělali?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joss Joss | E-mail | Web | 25. února 2014 v 20:41 | Reagovat

Milíí, vieš ako strašne ma mrzí, že na tovjom blogu nemôžem komentovať, ja sem aj prídem, ale na komentovanie som strašne vyčerpaná, ale už pár dní pracujem na tom, aby som dohnala všetko, čo som zameškala a ako iste vieš, ani na svojom blogu teraz veľmi aktívna nie som, najmä kvôli škole a povinnostiam, ale sľubujem, že sa to zlepší. To s tými trailermi, no.. ja by som sa hanbila niečo také spraviť, ako spravili ostatní, ale vieš, na to si asi budeš musieť na doméne blog.cz proste zvyknúť, že tu sa dobré nápady kradnú a šíria ako mor, to je proste tak, mrzí ma občas, že je to tak, ale je to fakt. Majte však obe dobre svedomie v tom, že ste mali originálny nápad a že sa ujal tak dobre, že ostatní ho od vás musia kopírovať. ;)
Naozaj sa budem snažiť polepšiť sa a vyhotovím už aj ten dizajn, zajtra doobeda na ňom popracujem, sľubujem. :)

2 Charbon Charbon | E-mail | Web | 25. února 2014 v 20:44 | Reagovat

Chodím sem a skoro každý den, jen nekomentuji, to jen na začátek. Jinak nechápu, proč vám to vadí, protože prostě.. Nevím, jak to říct. Je to jen internetová stránka a Violett se o vás zmínila, takže co řešit? Prostě mi to přijde, jako by jste to zveličovaly... Je to jen můj názor, tak se na mě nezlobte...
S časem jsem na tom podobně. Dice nemám moc kamarádek(asi jen 2 a to si s nimi každý den nepovídám, kromě školy), ale v poslední době jsem unavená a jako by mě někdo lámal. Ve škole se snažím a snažím. Plus, jak říkáš, čtení, psaní, blog. Taky se ráda na něco podívám, nebo zajdu k babičce. K tomu odpoledka, pomáhání ve školní knihovně, přípravky 2x do týdne... -.-
Tohle je asi jeden z prvních komentářů co tady píši :D. Opravdu tvůj blog navštěvuji a i jiné blogy, jen někdy prostě nekomentuji :).

3 Milenne Milenne | Web | 25. února 2014 v 20:58 | Reagovat

[1]: Joss, zrovna TEBE jsem v žádném případě nemyslela! :D
Ani nevíš, jak jsem ráda, že tě vůbec mám v affs! :D
[2]: Je to každého názor, my na to měly takový názor, ty takový! ;) :D

4 Ellnesa Ellnesa | 25. února 2014 v 21:00 | Reagovat

Chápu, jak to myslíš, ten komentář jsem psát nemĕla. Mrzí mĕ to, ale co se stalo, stalo se... Až se dostanu na PC ( Jsem na tabletu ) vymažou si Tĕ, když jsi o to požádala. Vím, že pár osůbek (patřím tam i já, bohužel) to neudĕlalo zrovna nejlíp. Mĕli jsme si na to přijít sami. A k tomu komentování - SV nečtu, takže jsem jaksi nekomentovala.

5 Xanya Xanya | Web | 25. února 2014 v 21:19 | Reagovat

Ano,přidávám články každý den,ale hlavně v noci. Přes den jsem většinou jenom na mobilu a taky mám hodně učení,problémy v rodině a taky ve škole... Ale to už je něco jinýho.
Nekomentování... Ty tu máš těch povídek strašně moc a lidi určitě nečtou všechny takže nemůžou komentovat všechno. Samozdřejmě tě moc obdivuju za to kolik toho dokážeš napsat,ale nemůžu číst všechno... Ale flákala jsem,pravda. I když v jednu v noci většinou nemám moc energie a mám PC zakázaný takže dřív se tam nedostanu. Taky na ti nevypadám,ale všechno se mi v poslední době hroutí na hlavu a v blogu tak nějak nacházím rozptýlení. No,nebudu tu mluvit o mě,ale spíš,že vždycky slibuju komentování. Ale popravdě jsem JAM ještě nedočetla nějaké ty kapitoly takže SV rozumím tak napůl... Ale rozumím,že jsi na mě naštvaná,moc nestíhám i psát,většina těch povídek co přidávám už mám napsané dávno. Ale chodím sem jen ne vždycky se tu prostě objeví povídky,které čtu. Takže pokusím se více komentovat a prostě budu dodržovat sliby.
Přiznávám,že jsem Claře taky psala emailem v jakém programu dělá ty trailery. Ale pak jsem si přečetla ten článek ve kterém mluví o originalitě a cítila jsem se hrozně trapně,že jsem se ptala. Ten trailer samozřejmě dělat nebudu,moc mě mrzí že jsem netušila že to pro vás tolik znamená. Je mi to líto,chovala jsem se hloupě,vůbec mi nedošlo jak to vidíte vy. Sice mě osobně by nevadilo kdyby to někdo dělal,ale musel by při tom zmínit moje jméno. Ale každý má na to jiný názor. Takže je mi to líto,všechno a ani bych se nedivila kdybys byla hodně naštvaná. Polepším se slibuju a opravdu se pokusím komentovat co nejvíc to půjde...

6 Camilla Camilla | E-mail | Web | 25. února 2014 v 21:26 | Reagovat

Víš, já jsem na tom teď asi podobně, jako Clara, sice nevím, jak na to přesně je, ale rozhodně jí chápu. :) S tím Animotem, omlouvám se, mělo mi to dojít, že vám to bude vadit.
Co se tvého blogu týče... ty znáš můj názor. Tvoje povídky jsou bombastický a opět se omlouvám, že je nekomentuju a ani nečtu. Nehodlám tu psát své důvody. Ani nevíš, jak strašně moc mě to mrzí. Já chci číst všechny povídky svých affs, ale teď to prostě nejde. Přednost teď dávám JaM a pomalu čtu. :) A ohledně toho, co napsaly bloggerky, Každý je nějaký, ale já moc dobře vím, jaké to je, když něco chceš uchovat originální a hlavně své. :)
Podobně,jako Denyska, si myslím, že originalita je bohužel fuč - zmizela.
Nebudu se stavět na žádnou stranu, snad se nezlobíš a odpustíš mi. :)

7 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 25. února 2014 v 21:31 | Reagovat

Já sem taky chodím často. Sice ne každý den, to nejsem ani u sebe na blogu, ale jakmile můžu, tak obíhám. A to, že nekomentuji... má to jedno jednoduché vysvětlení. Nečetla jsem ani JaM, ani TpM, tudíž jsem se nepustila ani do Spícího vraha. Už bůh ví jakou dobu sjem se chystala se do JaM začíst, ale, bohužel, nestíhám prostě nic. Sotva stíhám číst rozečtené povídky, natož se ještě pouštět do něčeho nového. Stejně, jako nestíhám psát vlastní povídky, do toho škola, povinnosti, kamarádi... a navíc se mi fakt nechce brát blog jako povinnost. Takže tak to je. K tobě i Claře chodím pravidelně, líbí se mi u vás, ale komentuji jen to, k čemu mám co říct. Nemůžu číst ff na něco, co neznám, nebo okomentovat recenzi knihu, kterou jsem nečetla. Takže vážně, chodím sem a rozhodně jsem nechtěla do tvých sb jen kvůli reklamě :-) (i když i já mám pocit, že tohle lidé u mě dělají až příliš často... :/)
A k tomu bláznovství ohledně Animota a kopírování... no, nejsem osoba v centru dění, ani Animoto neznám, ale pokud je to veřejná stránka, tak si nemyslím, že by měl být problém, že to někdo kromě vás používá. Jistě, chtělo by to do článku třeba zmínit "Na ten skvělý program jsem narazila díky Claře a Milenne, kterým za to děkuju... doufám, že se nebudete zlobit," nebo tak něco. V tomto případě si myslím, že je to v pořádku. Je to veřejná stránka ne? To je jako zlobit se kvůli tomu, že někdo jiný taky používá google chrome...
Tohle je můj názor, ale samozřejmě, já do toho nemám co kecat. :-D

8 Ilía Ilía | E-mail | Web | 26. února 2014 v 10:39 | Reagovat

Na tvůj blog chodím každý den.
A nekomentáře? Ty máš těch povídek tak strašně moc, že bych je nepřečetla ani za celý můj život. Navíc jsem teď teprv v polovině JaM, takže ani nemělo cenu, abych začínala číst SV. Ale jinak se snažím komentovat poctivě. Recenze na knížky, které mě zaujmou a tak. V dohledné době mám chuť rozečíst Křišťálovou slzu, ale zase- nejdřív se chci prokousat JaM.
Apropo- kdy bude další kapitola Hmni... d???

9 Scriptie Scriptie | Web | 26. února 2014 v 13:08 | Reagovat

Na tvůj blog chodím taky často. Sice ne úplně každý den, ale tipuju tak každý druhý, třetí den. A nestíhám komentovat všechno, protože za dobu mé nepřítomnosti vydáš docela dost článků a já toho mám pak nad hlavu. Ale stejně si to všechno přečtu, jen to prostě neokomentuju. x(
Nechci říkat, že jsem nějak extra věrný návštěvník/čtenář, ale já ráda chodím na blogy, které se mi líbí, komentuju a na oplátku za to většinou (:-D) nic nechci. Samozřejmě, komentář mě potěší, ale neřeším to nijak extra.
Co se týče trailerů k povídkám. Věřím, že to dokáže hodně naštvat. Už jen z důvodu, že jste to objevily vy dvě a teď se na to spoustu lidí slétává jak včely na med. Myslím, že docela vím, jaký je to pocit. Moje ségra se po mně taky pořád opičí a je to dost nervydrásající.  Ale trailery ani nepotřebuju/nepoužívám, protože s tím stejně neumím, a když už, asi bych to zkusila spíš v Sony Vegas. Nebo bych si to internetu napsala "program na vytváření videa." xP
Ale už přestanu kecat. Vše co jsem chtěla říct, jsem řekla, tak snad se tě nic nedotklo, protože kdyby jo, nebylo to tak myšleno. A teď jdu číst Spícího vraha. :-D

10 Ami Ami | E-mail | Web | 26. února 2014 v 16:06 | Reagovat

Na Tvůj blog chodím strašně ráda! ALe jak můžeš i u mě na blogu vidět, na blog a to všechno teď jaksi nemám čas, ani chuť! Tvé povídky čtu strašně ráda, ale je jich tak pekelně moc, že některé ani nestíhám :D!
Co se týče těch videí...Chápu, že Vás to dokáže naštvat! Mě by to taky naštvalo! A jak! Trailery bych někdy chtěla, ale neumím je a tak je ani nepoužívám!
No, a teď bych si mohla dočíst Vrahouna!

11 Lory Lory | Web | 26. února 2014 v 17:12 | Reagovat

Tak já chápu tvoje pobouření, taky mě to štve, ale popravdě řečeno taky moc nestíhám, pravda patřím mezi ty co mají článek každý den, jenže to je tím že jsou přednastavené, některé dny toho mám tolik že comp ani neotevřu... a když už tak se snažím dokomentovat články později, doufám že já nejsem ten člověk se kterým máš problém :) Taže já obýhám 4-7x týdně, pokaždé jinak...
Popravdě řečeno, já slyším to "Animoto" poprvé :D Jestli už se o nějaké video pokouším tak je to ve windows media playeru, ale ještě nikdy jsem nedělala trailer... sice se o to poslední měsíc pokouším, ale nejde mi to, takže to nakonec asi zabalím :D Ale chápu tě, mě by taky vadilo kdybych něco takhle objevila a najednou to měli všichni :/
No já bych se troufla nazvat za pravidelného čtenáře, aspoň se o to snažím :)

12 Kate Kate | E-mail | Web | 26. února 2014 v 17:22 | Reagovat

Já se snažím obíhat každý den, ale většinou mi to vychází tak každý druhý den, o víkendu oba nebo jen jeden den, takže řekněme tak 4 - 5 krát do týdně. Samozřejmě, že kapitoly k povídkám nekomentuji. ;) Holt, škola a život jsou na mě v tomhle ohledu prostě psi. :/
To tedy znamená, že tě ráda vyvedu z omylu. :P Tak yse tak někdy cítím. ;) Vlastně skoro pořád. :D

13 Kikča Kikča | E-mail | Web | 26. února 2014 v 19:20 | Reagovat

Já se snažím obíhat každý den minimálně 1krát... to že nekomentuju neznamená že to nečtu.. ano vždycky hodím aspoń jeden koment den..A chápu, jak se cítíš mě by to taky nasralo... Upřímně se ti ani nedivim.. :D já naštěstí nemůžu mít blbý otázky, protože neumím ani nějaký videa dělat xD jsem ráda že udělám banner.. :D no a rozhodně jsem tvoje věrná čtenářka už dříve jsem koukala na tvůj blog, velmi se mi líbil a i tvojí sestry se mi blog líbil.. :3 Obě jste super holky ;)

14 Rexxanna Rexxanna | E-mail | Web | 26. února 2014 v 20:27 | Reagovat

1. Obíhám všechny sb ale někdy nemohu dát komentář... Jinak se koukám pečlivě na každé blogy a když je dost velký čas tak oběhnu úplně všechny i s komentářem... Jindy obíhám bez komentáře protože vůbec ale vůbec nestíhám a vím že budu za pár minut vyhozena od počítače... A taky se spravil noťas tak vždy o víkendu budu komentovat jak divá ;-) Omlouvám se pokud někdy naštvu že nekomentuji...

2.O tomhle vůbec nic netuším... A tím pádem ani nevím o co se jedná.. A za to se chci taky velice omluvit... Mrzí mě že se někteří lidé mohou takhle chovat. To má chuť jeden vraždit... Co mohu dodat...

3. Žádnou reklamu od nikoho nechci... Jsem věrný čtenář. jen jak jsem psala někdy prostě nemám čas na psaní komentářů... Moc se omlouvám... Jinak vás mám moc ráda tebe i Medíška... Píše te moc dobře a já vše co napíšete ráda přečtu... A mrzímě že třeba některé články ani nemohu přečíst... Protože mám malí limit na pc...

15 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 27. února 2014 v 15:56 | Reagovat

Já tě obíhám prostě pravidelně a je mi jedno, teda ne úplně, jestli obíháš. A taky nemám ráda blogery co dávají komenty za komenty. Podle mě je to hrozné a oni taky chtějí, aby jsme na jejich blog chodili dobrovolně, tak by mohly taky tak dělat.
S tou originalitou/neoriginalitou souhlasím.Každý by měl mít tolik slušnosti aspoň na omluvu, nebo na zeptání se. A mrzí mě, že Vás tak naštvali

16 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 27. února 2014 v 17:02 | Reagovat

Já vím, moc teď neobíhám. Ale já prostě nemám čás, a ani náladu obíhat. Docela často obíhám na blogy, kde právě často přibývají kapitoly k povídce, kterou mám hodně ráda, ale jinak nic moc. Ani s psaním na tom nejsem moc dobře, sice chci dodržet své tempo minimálně článek za den, ale poslední týden žiju převážně z přednastavených článků:(
A s tím Animotem.. já ani newím co to je:D Mimochodem,chápu že tě to naštvalo. Ale v dnešní době nic nenapodobovat skoro nejde:(

17 .Putta .Putta | Web | 27. února 2014 v 18:57 | Reagovat

Nevím, jestli tvé naštvání se týká i mne, ale já tvůj blog určitě 4x do týdne navštívím. Trochu se stydím za to, že po přečtení článku se na komentář někdy vykašlu, ale tvůj blog opravdu navštěvuji. A do budoucna se budu snažit i více komentovat.  :)

18 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 27. února 2014 v 19:36 | Reagovat

Taky jsem se dlouho neozvala, neříkám, že ano. Sry, nechytla jsem jednu kapitolu, potom druhou a už to jelo. Nestíhám na tolika blozích, že by mi nestačily prsty při počítání, doufám, že se mě tvá nasranost týká jen zpola.
Trailery... ani jsem to nezamýšlela a myslím, že jsem ani neviděla ty články co jste o tom psaly (kromě traileru k Mrtvé dívce, ale to už je dýl) napsaly jste tam rovnou, že nechcete, aby to někdo kopíroval?? Vždyť tohle je jako trend v oblečení. Má to jedna a najednou všechny. Sice bysme se měly ptát, ale tenhle článek je také trochu krutý. Na druhou stranu je zase dobré, že to řekneš přímo a neignoruješ dotyčné nekomentováním nebo tak. Koment přidávám pozdě, takže jste to už pravděpodobně vyřešily.  
Už nevím, co víc bych napsala. Dočtu si u tebe to co mi chybí, neboj se, ale nebude to hned. Až o prázdninách.

19 Ella Ella | 28. února 2014 v 18:55 | Reagovat

Já na tvůj blog moc nechodím protože s mojí prací to nejde stíhat ale program Animoto není jako make-up nebo něco takového ono to totiž vůbec není o kopírování! Někomu se to prostě zalíbí a tak to chce skusit taky! Jiné blogerky se vás vůbec nemusí ptát jestli tento program mohou skusit a vůbec se bych se Violett neomluvila vůbec vy jste ten program nevytvořily tak co má te do pr**le za problém! Jako grafička jsrm ti to musela napsat omlouvám se jestli to vyznělo moc drsně ale abych řekla Animoto je velice oblíbený a známý program a určitě pochopíš že grafik tohle nemůže jen tak nechat být.

20 Ella Ella | 28. února 2014 v 18:57 | Reagovat

[19]:*bych se Violett nedivila*
Sry píšu to na tabletu

21 Clara Black Clara Black | Web | 28. února 2014 v 20:55 | Reagovat

[19]: Tak za A - nikdo nemluvil o make-upu, tak ho sem necpi. Za B - nepíše se skusit, ale zkusit. Za C - přišly jsme s tím my, jasně, že je Animoto známý program, ale nikdo z ostatních blogů našeho typu Animoto na trailery nepoužíval, dokud jsme s tím nepřišly my, takže... ;)
Za další - klidně vyjádři svůj názor, ale se sprosťárny ti tolerovat nebudeme. Názor se dá vyjádřit slušně, když už je tedy takový.
Jasan?

22 Milenne Milenne | Web | 28. února 2014 v 20:58 | Reagovat

[21]: Protiútok Satana, všichni se třeste! xD
Sice to nebylo nutné, ale nemusíš si hrát na někoho jiného Ello. :D
Nebo bych spíš měla říct Violett?

23 Clara Black Clara Black | Web | 28. února 2014 v 21:06 | Reagovat

[22]: Nebyl to vyloženě protiútok, spíš nesouhlas s vyjádřením názoru. Vyjadřovat se dá i slušně, bez sprostých slov, nadávek a přehnaného množství vykřičníků...

24 Ella Ella | 28. února 2014 v 21:40 | Reagovat

1)Make-up byl přirovnání
2)No a já teda Violett fakt nejsem ani nwm jaký je její blog :O
3)A jo máš pravdu mohla jsem to napsat slušně takže promiň

25 Abigail Abigail | Web | 1. března 2014 v 10:25 | Reagovat

Hele, já byla na lyžáku, takže zase o ničem nevim. Navíc trailery nedělám ať už jde o jakoukoli povídku...Violett to asi posrala, ale to teď zvlášť nemůžu posoudit. Jelikož jsem tu nebyla. Jsi právem naštvaná a já to chápu... Ale stane se... No nebudu to zvlášť rozebírat, když ani nevím přesně o co jde.
Ale Violett by se měla trochu zamyslet než něco takového napíše...

26 Yuri Yuri | 1. března 2014 v 11:35 | Reagovat

tak se neposerte, ani jedna z vás na animonte neumí dělat, takže je to jedno kdo to s tím přišel

27 Clara Black Clara Black | Web | 1. března 2014 v 12:31 | Reagovat

[26]: A ty zalez, už jsem tu jednou říkala, že se názor dá vyjádřit slušným způsobem, aniž by došlo k urážkám. Pokud to tady ale ještě někdo nechápe, tak mu to vysvětlím trochu jasněji a ručně.

28 Milenne Milenne | Web | 1. března 2014 v 12:33 | Reagovat

[27]: Klid sestřičko, není nad vypatlanost, když někdo nechápe pojem "slušná kritika"...xD

29 Lillienne Dengel Lillienne Dengel | E-mail | Web | 1. března 2014 v 17:20 | Reagovat

[28]: Myslím, že když jste donutili psát Yuri něco jiného než její ohranou pohádku, můžete si blahopřát. Tohle je poměrně slušné vyjádření na její poměry.

K tématu. Na tvůj blog chodím. Ne pravdidelně, ale když to jde. Kolikrát i ve škole, ale tam se mi komentovat nechce a doma na to nemám čas. Chodím už nějaký pátek na střední školu, to je něco jiného než základka, kde se vpodstatě nic nemusí. Nemůžu u PC vysedávat celý den a internet v mobilu fakt nemám!
Promiň, že to může vyznít zle, ale nemám ráda, když si někdo o komentáře píše. Pro mě je to prostě nevhodné. Když někdo přijde. Super. Když někdo něco napíše, ještě lepší, ale proč k tomu ty lidi nutit?
Také nesouhlasím s tím, že by nějaký program, který neznám, v životě jsem jeho název neslyšela, měli používat jen privilegovaní. Je to stejné jako s PhotoFiltrem, také ho užívají všichni a  nikdo se nad tím nepohoršuje. Když je to k tomu známý program, nechápu příliš, o jaký problém jde. Vy jste snad Animoto vymysleli a máte k němu autorská práva? Pak bych to chápala, pokud tomu tak není, pak to nechápu.

30 Lilly Lilly | Web | 1. března 2014 v 18:02 | Reagovat

Na blog chodím vždy, keď idem aj na svoj blog, ale na ten tiež poslednou dobou nechodím často. Snažím sa komentovať, ale je pravda, že by som mohla viac. Nestíham. Je mi to ľúto, ale mám aj život mimo blogu a musím ho žiť. Poviedky by som chcela všetky prečítať, ale je ich tu tak veľa, že neviem, čo skôr. Teraz mám prázdniny, tak sa snáď pustím do nejakej a budem poriadne komentovať.

Čo sa týka toho Animoto programu, súhlasím s[29]:. Prečo vám to tak vadí, že ho niekto používa? Predsa ste ho nevymysleli, používať ho môže každý, kto ho zoženie a nemali by ste si ho privlastňovať. Ja používam na svoje trailery Sony Vegas, používajú ho milióny ľudí. Ale na blogu som veľa ľudí, ktorí by na ňom robili, nevidela. A teraz by som sa mala hnevať, keby si ho niekto stiahol len preto, lebo ho videl na mojom blogu? Nie. Kým nekopíruje aj štýl mojej práce, dovtedy je to v poriadku. Myslím, že tí ľudia nespravili takú zlú vec. Je to len môj názor. Ale chápem vás.

31 Clara Black Clara Black | Web | 1. března 2014 v 19:44 | Reagovat

[30]: Nejde o to používání! :) Jde jen o to, že jednou přijdeme s trailery z Animota a za pár dní je má x dalších lidí, s tím samým vzorem - když už, tak proč si to třeba nepřebrali po svém a nepoužili jiné schéma? My nikomu nezakazujeme, aby ten program používali, jasně, že jsme ho nevymyslely. A vůbec to není tak, že by to mohli používat privilegovaní. Jde o to, že když si uděláš trailer a za chvíli má další člověk ÚPLNĚ ten samý jen s jiným textem, tak je to vážně divné...

32 Lilly Lilly | Web | 2. března 2014 v 16:58 | Reagovat

[31]: Chápem, už mi to dáva väčší zmysel. Je pravda, že keď od vás berú aj rovnaké schéma, tak to nie je správne. Keď už chce niekto ten program používať, nech sa na ňom aspoň naučí poriadne robiť a nech neberie nápady niekomu inému. To som myslela tým kopírovaním štýlu. To by nemal robiť nikto a dúfam, že sa tí dotyční ľudia preberú :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama