Knihy, knihy, knihy- 18. díl

7. prosince 2013 v 3:51 | M. |  Knihy, knihy, knihy
Takže, tady je jedna z Knihcentra...:D

Konečná volba
Konečná volba

Autorka: C.C. Hunter
Díl: 5
Edice: Údolí stínů
Počet stran: 464
Anotace: Je to těžká věc, když je vám šestnáct a vy nevíte, co dál se svým životem. Když Kylie vstoupila na začátku prázdnin do tábora Údolí stínů, netušila, co ji zde čeká. Navždy za sebou zanechala "starý" život, aby odhalila svět mnohem magičtější, než si kdy dovedla představit. Aby zde našla dvě nejlepší přítelkyně, z nichž jedna je čarodějka a druhá upírka… a aby zjistila, že ani tady není láska jednoduchá.
Teď se její největší a nejnebezpečnější nepřítel se vrací, aby ji jednou provždy zničil. A existuje jen jedna cesta jak ho zastavit! Kylie musí naplno využít svých nadpřirozených schopností, projít proměnou, která všechny kolem ohromí. Její cesta však nebude u konce, dokud se konečně nerozhodne… dokud si její srdce nevyvolí toho, koho bude celý svůj život milovat. Měla by si snad vybrat vlkodlaka, jenž jí zlomil srdce, ale teď by dal cokoliv za to, aby ji získal zpátky? Anebo se rozhodnout pro elfa, který raději utekl před mocnou láskou, aniž by jí dal šanci? Všechno, co se Kylie v Údolí stínů naučila, by měla zúročit… teď, když její osud bude naplněn a srdce si konečně zvolí toho pravého
Závěrečný díl dech beroucí pentalogie Údolí stínů! Kyliina cesta hledání sebe samé je téměř u konce…
(Cena: 262,-)
Můj názor: -Obsahuje spoilery!- 5 díl z edice Údolí stínu. Bohužel opět poslední díl. To mě mrzí… Četla jsem z této edice 1 a 2 díl, ale 3 a 4 mi nějak unikli, proto si nevšímejte případných mezer. Díkybohu mi tolik při čtení nevadily. Co jsem se dozvěděla byla Kylie rozzlobená na Lukase (Proč to neřeknu) a nevěděla, jestli si má vybrat jeho-svou osudovou vlkodlačí lásku či Derena- jejího nejbližšího přítele a vílího rádce, který do ní byl také zamilován.

Už toto je jeden z větších problémů, o které v knize jde. K tomu připočítejte, že se Kyliin nepřítel Mario ji pořád snaží "zabít" a třešničkou na dortu v tomto případě je i neodbytný duch ženy, který nakonec i Kylii pomůže.

Zkrátka Kylie to v tomto díle zase nemá lehké… i když to neměla lehké nikdy. A málem jsem ještě zapomněla na Johna, ke kterému radši ani nic říkat nebudu! Zjistěte si sami, co je zač.

Nevím, co mě uchvátilo více, jestli ten začátek, prostředek nebo konec. S tímto dílem mám takový pocit, že si autorka vyhrála nejvíce. Je tam hodně napínavých věcí, místy vtipné scénky (k Perrymu se také vyjadřovat nebudu) a to nejhlavnější- je to moje úplně nová nejoblíbenější kniha! Na 1000% ji všem mým čtenářům doporučuji!!!
Nadšením bez sebe děkuji Knihcentru a doufám, že spolu budeme dlouho spolupracovat!

Ukázka: Knihcentrum

ZDE

TU

TADY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 27. prosince 2013 v 18:15 | Reagovat

Kniha vypadá dobře. :)

2 Bára Bára | E-mail | 30. dubna 2014 v 13:58 | Reagovat

Ahoj , skončí tedy s Lukasem ?
Knihy všem doporučuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama