Horoskop postavy

2. března 2013 v 18:45 | M. |  Horoskop
Carrie Terriová- blondýnka s modrým melírem, 165 cm, ryby. Je nesobecká, přizpůsobivá a milá.
Milenne Faybová- hnědovláska s modrošedýma očima, 170cm, beran. Dává čest ohni. Snadno se naštve, ke tvrdohlavá a částečně svéhlavá.
Sarah Gabová-hnědovláska se zelenýma očima, 160 cm, býk. Sarah patří mezi flegmatické osoby. Valná většina věcí je jí lhostejná, je pohodářka a nic nebere vážně.
Therese Blouová- zrzka s černýma očima, 169 cm, blíženci. Therese je trh v achillově patě Horoskopu. Ona jediná nemá čisté svědomí a tak toho PT využije...
Abigail Gerretová- fialové vlasy, hnědé oči, 150 cm, rak. Je upřímná, hodně umělcky založená a tvořivá.
Dennise Halouová-černovláska se šedivyma očima, 170cm,lev. Dennise je hodně podobná Milenne-obě jsou zasvěcené ohni. Až na to, že Dennise nejdříve myslí a poté jedná.
Francis Joansová- blondýnka s modrýma očima, 160 cm, panna. Takový nevinný kvítek mezi všemi v horoskopu. Dalo by se dokonce říci, že je Francis ta nejhodnější z horoskopu.
Gabrielle Koadová- hnědovláska se zelenýma očima, 168cm,váhy. Gabrielle je velice rozhodná osoba. Zatím se nikdy nestalo, že by se nad něčím rozhodovala. Vždy najde to pravé a nejlepší řešení. Ona často je ta osoba, která usmiřuje veškeré stany v Horoskopu při hádkách.
Simone Neriedová- Mědově blonďaté vlasy, jaspisové oči, 177 cm, štír. Vzpurná povaha. Rebelka. Taková je zkrátka Simone. Je to taková neřízená střela, kulový blesk.
Esmeralda DeQvadra- zrzka s hnědýma očima, 159cm, střelec. Cizokrajná dívka. Jako jediná pochází Esmeralda z jiné země než ostatní v Horoskopu. A to z ní dělá menší černou ovci ve stádu.
Madelinne Marcadierová- krátkovlasá hnědovláska modrýma očima, 164cm, kozoroh. Madelinne je herečka. Umí se výborně přetvařovat, občas i hrát někoho jiného a to z ní dělá cenného pomocníka.
Ewilinne Cheisová- hnědé vlasy protkány bílými pramínky se zelenýma očima, 165cm, vodnář. Ewilinne je kapitola sama o sobě. Je pořád veselá, ničím si nenechá zkazit náladu (snad jen hádkou) a ráda se věnuje umění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanda Vanda | Web | 14. dubna 2013 v 10:31 | Reagovat

Super blog :)

2 Enna Enna | E-mail | Web | 19. srpna 2013 v 11:33 | Reagovat

wow, najviac sa mi páči tá prvá, vždy som chcela mať také vlasy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama